Kanna sterlingsilver Paris

Kanna sterlingsilver Paris
Kanna sterlingsilver Paris
Kanna sterlingsilver Paris
Kanna sterlingsilver Paris
Kanna sterlingsilver Paris
Kanna sterlingsilver Paris

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVERINGSKANNA, sterlingsilver, Paris 1920-30-tal, stämplad Moutot, trähandtag, höjd ca 20 cm

375071

2016-04-17