Fingerborg guld 1800-tal

Fingerborg guld 1800-tal
Fingerborg guld 1800-tal
Fingerborg guld 1800-tal
Fingerborg guld 1800-tal
Fingerborg guld 1800-tal
Fingerborg guld 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FINGERBORGAR, 2 st., 18 k guld, ståltopp, oidentifierade stämplar, 1819 respektive 1848, total vikt ca 6,3 g

Zustandsbeschreibung

En med monogramgravyr

375073

2016-04-12