Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID AHLQVIST (1900-1988): Landskap med kyrka, monogramsignerad DA, olja på duk, ca 30 x 45 cm
375075
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här