Oidentifierad konstnär akvarell
2016-04-10
375079
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Kvinna och åsna, akvarell, märkt Priiti, 24 x 34 cm