Horace Hammond akvarell
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HORACE HAMMOND (England, 1800-tal): Fåraherde, signerad H Hammond, akvarell, ca 29,5x45 cm
Kuntoraportti
375080
Päivämäärä:
2016-04-10