Kai Kristiansen, skrivbord, Danmark

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, Danmark, Feldballes Møbelfabrik, 1960-tal, teak, sex lådor, stämplad på baksidan FM Made in Denmark, enligt uppgift inköpt på NK, höjd 119, 79,5x42 cm, nyckel finns

Mindre fanérskador, färgskrap

375088

2016-04-10