Kai Kristiansen, skrivbord, Danmark
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Danmark, Feldballes Møbelfabrik, 1960-tal, teak, sex lådor, stämplad på baksidan FM Made in Denmark, enligt uppgift inköpt på NK, höjd 119, 79,5x42 cm, nyckel finns
Mindre fanérskador, färgskrap
375088
2016-04-10