Humidor och tobaksburk

Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk
Humidor och tobaksburk

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

HUMIDOR, lackarbete, 15 x 25 x 13 cm, TOBAKSBURK, grönpatinerat lergods, 1900-talets första hälft, Kina,

Lackask med ytskador, nyckel saknas

375107

2016-04-11