Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
HUMIDOR, lackarbete, 15 x 25 x 13 cm, TOBAKSBURK, grönpatinerat lergods, 1900-talets första hälft, Kina,
Lackask med ytskador, nyckel saknas
375107
2016-04-11