Vitrinskåp kontrajugend
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets början, kontra-jugend, marmorerat och bemålat, invändigt med glashyllor, utdragbar skiva, höjd 255, 117 x 34 cm
Skador, utbytt lås, renoverat, glasskivorna med nagg
375109
2016-04-11