Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARVATI (indisk gudinna) Indien, brons, 1900-tal, höjd ca 25 cm.
Smärre slitage.
375133
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här