Parvati

Parvati
Parvati
Parvati
Parvati

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARVATI (indisk gudinna) Indien, brons, 1900-tal, höjd ca 25 cm.

Smärre slitage.

375133

2016-04-11