Bo Fajans ytterfoder

Bo Fajans ytterfoder
Bo Fajans ytterfoder
Bo Fajans ytterfoder
Bo Fajans ytterfoder

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO FAJANS, ytterfoder 1900-talets första hälft, bemålat och glaserat lergods, modellnummer 1808, höjd 20, Ø 25 cm

Visst slitage

375138

2016-04-11