Eklund oljemålning

Eklund oljemålning
Eklund oljemålning
Eklund oljemålning
Eklund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EKLUND (1900-tal): "Gatubild från Mentone" bymotiv från sydfrankrike, signerad och daterad -51, olja på pannå, 41x48 cm

375141

2016-04-11