Ernst Leonard

Ernst Leonard
Ernst Leonard
Ernst Leonard
Ernst Leonard

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ERNST LEONARD (1899-1991): Motiv av arbetande man, signerad, daterad 1919, olja på duk, 82 x 97 cm

375146

2016-04-11