Lacktavlor kinesiska

Lacktavlor kinesiska
Lacktavlor kinesiska

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LACKTAVLOR, 4 st., Kina, 1900-talets andra hälft, lackerat och bemålat trä samt plast, 60 x 25 cm

Ställvis smärre slitage

375155

2016-04-11