Endre Nemes

Endre Nemes
Endre Nemes

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (Ungern/Sverige, 1909-1985): Abstrakt komposition figur vid bord, färglitografi, 61x45 cm, signerad, daterad, numrerad 1978 60/150

375168

2016-04-11