Endre Nemes
2016-04-11
375168
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENDRE NEMES (Ungern/Sverige, 1909-1985): Abstrakt komposition figur vid bord, färglitografi, 61x45 cm, signerad, daterad, numrerad 1978 60/150