Jouko Lapintie

Jouko Lapintie
Jouko Lapintie
Jouko Lapintie
Jouko Lapintie
Jouko Lapintie
Jouko Lapintie

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOUKO LAPINTIE, Finland, signerad, olja på duk, 60x80 cm

375175

2016-04-11