Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-tal, empire, förgylld och bemålad, dekor i pastellage, höjd ca 70x41 cm
375176
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här