Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVOR ABRAHAMS (England, född 1935):(7) Oxford Gardens, signerade och numrerade, daterade 1977, färglitografier, ca 20x26 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
375180
2016-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här