Ivor Abrahams

Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVOR ABRAHAMS (England, född 1935):(7) Oxford Gardens, signerade och numrerade, daterade 1977, färglitografier, ca 20x26 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375180

2016-04-21