Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), 2 st: Motiv med hästar, monogramsignerade ?, akvarell, ca 28x40 resp 30x38 cm
375198
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här