Akvareller

Akvareller
Akvareller
Akvareller
Akvareller

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), 2 st: Motiv med hästar, monogramsignerade ?, akvarell, ca 28x40 resp 30x38 cm

375198

2016-04-11