Hans J Wegner "Kastrup"

Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner
Hans J Wegner

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS J WEGNER, fåtöljer, 1 par, "Kastrup", AP-stolen, Danmark, formgivna 1958, stomme i stål, stoppad sits och rygg klädda i brunt tyg, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage och enstaka skador

375199

2016-04-13