Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj, "Kastrup", AP-stolen, Danmark, formgivna 1958, stomme i stål, stoppad sits och rygg klädda i brunt tyg, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med slitage och enstaka skador
375202
2016-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här