Wegner "Kastrup"

Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner
Wegner

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

HANS J WEGNER, fåtölj, "Kastrup", AP-stolen, Danmark, formgivna 1958, stomme i stål, stoppad sits och rygg klädda i brunt tyg, sitthöjd ca 40 cm

Kuntoraportti

Klädsel med slitage och enstaka skador

375202

Päivämäärä:

2016-04-13