Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, Louis XV-stil, marmor samt förgylld brons, urtavlan märkt Paris, Galeria de ?, höjd 31 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, smärre skador på utravlan

375260

2016-04-11