Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, Louis XV-stil, marmor samt förgylld brons, urtavlan märkt Paris, Galeria de ?, höjd 31 cm, nyckel och pendel finns
Slitage, smärre skador på utravlan
375260
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här