Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
JOHAN ÖBERG (1843-1905), kor i sommarlandskap, olja på duk, signerad J Öberg samt otydligt daterad, 68 x 50 cm
Krackelyr och smärre färgbortfall
375262
2016-04-14