Johan Öberg oljemålning

Johan Öberg oljemålning
Johan Öberg oljemålning
Johan Öberg oljemålning
Johan Öberg oljemålning
Johan Öberg oljemålning
Johan Öberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

JOHAN ÖBERG (1843-1905), kor i sommarlandskap, olja på duk, signerad J Öberg samt otydligt daterad, 68 x 50 cm

Krackelyr och smärre färgbortfall

375262

2016-04-14