Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE LARSSON, troligen, skaft och slida i masurbjörk och vitmetall, signerad och daterad OL -94, längd 21,5 cm

375307

2016-04-28