Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT KRÜGER (1885-1965): "Yppig vegetation", signerad och daterad Alb Krüger -45, olja på duk, 66 x 55 cm
375312
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här