Matservis rörstrand
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RÖRSTRAND, 1800-talets mitt, flintgods, matservis, ca 30 delar, bestående av 18 tallrikar, 2 terriner med lock, 6 assietter, 2 uppläggningsfat, 2karott med lock, 14 st assietter Svenska Slott medföljer
Kuntoraportti
skador
375314
Päivämäärä:
2016-04-11