Matservis rörstrand

Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand
Matservis rörstrand

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RÖRSTRAND, 1800-talets mitt, flintgods, matservis, ca 30 delar, bestående av 18 tallrikar, 2 terriner med lock, 6 assietter, 2 uppläggningsfat, 2karott med lock, 14 st assietter Svenska Slott medföljer

Kuntoraportti

skador

375314

Päivämäärä:

2016-04-11