Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003): Figurkomposition, signerad, färglitografi, 27/250, bildyta ca 61x90 cm
375331
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här