Enrico Baj färglitografi

Enrico Baj färglitografi
Enrico Baj färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003): Figurkomposition, signerad, färglitografi, 27/250, bildyta ca 61x90 cm

375331

2016-04-11