Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUNNAR GREIBER (1919-2011): "Fruktträd Grängsiö", signerad Greiber, olja på duk, 54 x 51 cm
Zustandsbeschreibung
375334
2016-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner