Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNNAR GREIBER (1919-2011): "Fruktträd Grängsiö", signerad Greiber, olja på duk, 54 x 51 cm

Zustandsbeschreibung

375334

2016-04-21