Gunnar Greiber oljemålningar

Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011): Kompositioner med träd (2), signerade Greiber, olja på pannå, 30 x 30 cm

375363

2016-04-21