Gunnar Greiber oljemålningar

Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011): "Höst i Grängsjö" och "Ljusreklam i dimma" (2), signerade Greiber, olja på pannå respektive duk, 30 x 30 respektive 16 x 22 cm

375364

2016-04-21