Cecilia Sikström Marie Antoniette

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962), Marie Antoinette, signerad Cecilia Sikström, A.P. 5/15, färglitografi, 81x59 cm, ram förgylld med bladguld

375367

2016-04-14