Gunnar Greiber oljemålningar

Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011): "Färgrika barn II" och "Mot ljus", signerade Greiber, olja på duk, 46 x 46 respektive 48 x 48 cm

Ena med bucklig duk och krackelyrer

375373

2016-04-21