Per-Olof Ultvedt oljemålning

Per-Olof Ultvedt oljemålning
Per-Olof Ultvedt oljemålning
Per-Olof Ultvedt oljemålning
Per-Olof Ultvedt oljemålning
Per-Olof Ultvedt oljemålning
Per-Olof Ultvedt oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER-OLOF ULTVEDT (1927-2006), komposition, signerad P O Ultvedt och daterad 1945, olja på duk, 54 x 65 cm

375374

2016-04-20