Soffa & bord gustaviansk stil

Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil
Soffa & bord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, BORD, gustaviansk stil, 1900-tal, målad björk med skurna detaljer, soffan med klädsel i ulltextil, längd 195 cm, sitthöjd 45 cm, bordet med marmorskiva, höjd 74 cm, 63,5 x 93,5 cm

Bruksslitage

375382

2016-04-11