Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LARS GYNNING, Björn Borg, vävd tapet, Ateliers Pinton - Tapisserie d´Aubusson, gobelängteknik, signerad GYNNING samt PF (Pinton Frères) samt etikettmärkt, numrerad 1/3, 167x121 cm
Zustandsbeschreibung
375389
2016-04-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner