Gunnar Hållander oljemålning

Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR HÅLLANDER (1915-1980), "Grått stilleben", signerad Hållander samt a tergo daterad 1968, olja på pannå, 50 x 61 cm

375392

2016-04-11