Tennstop ljusstake

Tennstop ljusstake
Tennstop ljusstake
Tennstop ljusstake
Tennstop ljusstake
Tennstop ljusstake
Tennstop ljusstake
Tennstop ljusstake
Tennstop ljusstake

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, 2 st, LJUSSTAKE, tenn, 1800-tal, höjd upp till 27 cm

Slitage, buckor, repor, lagningar

375395

2016-04-11