Antoni Tapies färgetsning

Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012), Negre I Roig: A Damunt Vermell, färgetsning, 1976, signerad och numrerad Tapies 9/75, 56x76 cm
Litteratur: Galfetti 613

375396

2016-04-14