Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Porträtt av man till häst, olja på duk uppsatt på pannå, sannolikt beskuren, ca 72 x 20,5 cm.
Färgbortfall, rynkbildning, retusch
375402
2016-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här