Tore Lundborg

Tore Lundborg
Tore Lundborg
Tore Lundborg
Tore Lundborg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TORE LUNDBORG (1910-1972): "Skogslandskap Bålby Åsbro", olja på pannå, signerad och daterad -66, 60x121 cm

375414

2016-04-11