Clubfåtöljer
2016-04-11
375416
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädsel i skinn, tellikor, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, skador