Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GASPAR NETSCHER, hans krets, Pomona med putti, olja på duk, ca 71 x 58 cm
Några små färgbortfall i kanterna, krackelyrer, dubblerad
375418
2016-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här