Gaspar Netscher hans krets

Gaspar Netscher hans krets
Gaspar Netscher hans krets
Gaspar Netscher hans krets
Gaspar Netscher hans krets
Gaspar Netscher hans krets
Gaspar Netscher hans krets

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GASPAR NETSCHER, hans krets, Pomona med putti, olja på duk, ca 71 x 58 cm

Några små färgbortfall i kanterna, krackelyrer, dubblerad

375418

2016-04-12