Akvareller stockholmsmotiv
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CLAES FRITHIOF LINDVALL (1869-1935): Skinnarviksringen (Tavastgatan Lundagatan), monogramsignerad, akvareller samt oidentifierad akvarell "Hörnet av Östermalmstorg No 7 i Sibyllegatan No 25", ca 21x14 resap 17x27 cm
375427
2016-04-11