Akvareller stockholmsmotiv

Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES FRITHIOF LINDVALL (1869-1935): Skinnarviksringen (Tavastgatan Lundagatan), monogramsignerad, akvareller samt oidentifierad akvarell "Hörnet av Östermalmstorg No 7 i Sibyllegatan No 25", ca 21x14 resap 17x27 cm

375427

2016-04-11