Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958), Nybroviken, signerad Palmér, olja på duk, 140 x 105

375429

2016-04-11