Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, fickur, boett i delvis förgyllt silver, tidigt 1900-tal, urtavla med subsekund samt 24-timmarsvisning, serienummer 6328645, diameter 52 mm
Slitage, märken, nagg på urtavlan
375430
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här