Omega fickur

Omega fickur
Omega fickur
Omega fickur
Omega fickur
Omega fickur
Omega fickur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, fickur, boett i delvis förgyllt silver, tidigt 1900-tal, urtavla med subsekund samt 24-timmarsvisning, serienummer 6328645, diameter 52 mm

Slitage, märken, nagg på urtavlan

375430

2016-04-11