Marcello Fantoni

Marcello Fantoni
Marcello Fantoni
Marcello Fantoni
Marcello Fantoni
Marcello Fantoni
Marcello Fantoni
Marcello Fantoni
Marcello Fantoni

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARCELLO FANTONI, skulptur, Italien, i form av två hästar, lergods, spräcklig glasyr i oxblod, vitt, blått och gult, signerad Fantoni ITALY, höjd 30 cm, mindre lagning vid basen

375445

2016-04-11