Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTALISKT PORSLIN, 6 dlr, Kina, 18/1900-tal, polykromt bemålat, höjd 2-9 cm, diameter fat 13 cm
Risskål med nagg
375463
2016-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här