Orientaliskt porslin

Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTALISKT PORSLIN, 6 dlr, Kina, 18/1900-tal, polykromt bemålat, höjd 2-9 cm, diameter fat 13 cm

Risskål med nagg

375463

2016-04-12