Väggarmatur Oaxen

Väggarmatur Oaxen
Väggarmatur Oaxen
Väggarmatur Oaxen
Väggarmatur Oaxen
Väggarmatur Oaxen
Väggarmatur Oaxen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROTTBY MEKANISKA VERKSTADS AB, väggarmatur för industri, böjbar arm, grönlackerad, maxlängd ca 100 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Slitage

375469

2016-04-16