Par Porträtt

Par Porträtt
Par Porträtt
Par Porträtt
Par Porträtt
Par Porträtt
Par Porträtt
Par Porträtt
Par Porträtt

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (1700-tal), Porträtt, 1 par, troligen företällande August den starke och Aurora Von königsmarck, olja på duk, 72x60 cm

Slitage, färgbotfall, skador

375490

2016-04-12